Cisco Power Module PWRC1440WDCRF Refurbished
Your Price:
 Add to Cart
alt
Your Price:
IMPORTANT: This is a SPECIAL ORDER item and may take additional shipping time.
 Add to Cart
Item #
N-758119
Category
Availability
Special Order Items are shipped from the manufacturer and take 5-15 business days
Condition
Brand
Product Rating
(0 Ratings) Write a Review
Free Shipping
Free Budget Shipping
How do I qualify for Free Budget Shipping?
1. Add the item(s) that qualifies for FREE Budget Shipping to your order's shopping cart.
4. Ship your item(s) to a valid U.S. address.
5. Then, complete your order. It's that simple!
Some items may be excluded:
Free Budget Shipping is not available for International orders.
Power Description
Input Voltage:72 V DC
Output Power:440 W
Physical Characteristics
Height:1.6"
Width:3.3"
Depth:12.2"