Cisco Power Module PWRIE65WPCDC
Your Price:
 Add to Cart
Your Price:
IMPORTANT: This is a SPECIAL ORDER item and may take additional shipping time.
 Add to Cart
Item #
N-288574
Category
Availability
Special Order Items are shipped from the manufacturer and take 5-15 business days
Condition
New
Brand
Product Rating
(0 Ratings) Write a Review
Free Shipping
Free Budget Shipping
How do I qualify for Free Budget Shipping?
1. Add the item(s) that qualifies for FREE Budget Shipping to your order's shopping cart.
4. Ship your item(s) to a valid U.S. address.
5. Then, complete your order. It's that simple!
Some items may be excluded:
Free Budget Shipping is not available for International orders.
Power Description
Output Voltage:54 V DC
Output Power:65 W
Physical Characteristics
Height:5.9"
Width:2.6"
Depth:4.6"